שבוע טוב, 

נכנסתי לתפקיד מנכ"לית שדולת הנשים ביום שני שעבר. אני מגיעה לתפקיד מתוך תחושת שליחות כדי להמשיך את העשייה לקידום זכויות נשים ושוויון מגדרי, כפי שעשיתי מזה מספר שנים בתוך שירות המדינה. בנוסף לטיפול בהרבה נושאים שוטפים וחשובים אני נמצאת בתהליך של למידה ואבחון עבודת השדולה במטרה להגדיל את ההשפעה ולייצר אסטרטגיות וכיווני פעולה חדשים, יצירתיים ואפקטיביים.

התחלתי להכיר את הצוות וגיליתי צוות של עובדות מקצועיות ומסורות לתפקידן שפועלות מתוך שליחות פמיניסטית. העבודה בשדולה מאופיינת בעבודה אינטנסיבית של עבודת לובי ביחד עם הלשכה המשפטית ודוברות השדולה. לצד עובדות שמטפלות בנושאים מקצועיים, קידום מדיניות, קווים פתוחים לייעוץ בדיני עבודה, אגודת הידידות, פורום המשפטניות של השדולה, והרבה מתנדבות ומתנדבים.

 

חשוב לי מאוד לייצר רשתיות ושיתופי פעולה כי רק ככה נצליח. אנו מצויים בתקופה המאתגרת של חוסר יציבות פוליטית, אולם גם בתקופה כזאת חשוב לנסות להמשיך להתקדם. אני מודה על קבלת הפנים לאלה אלקלעי היו״רית, לחברות הועד המנהל, לצוות המקסים, ולמיכל גרא מרגליות קודמתי בתפקיד. כמו כן לפרופ׳ אליס שלוי, שהקימה את השדולה, כלת פרס ישראל למפעל חיים, עימה זכיתי להיפגש בשבוע החולף. תודה לכל מאות הא.נשים שבירכו אותי עם כניסתי לתפקיד.
 
בברכה,
דנה מיטב, מנכ״לית
 
נגישות