לחצו לשיתוף

אגודת הידידות והידידים מארחות את עדינה בר שלום

אירוע מיוחד של אגודת הידידות והידידים של שדולת הנשים בישראל יו"ר אגודת הידידות והידידים של שדולת הנשים בישראל, יונה אליאן- קשת אירחה את הגברת עדינה בר שלום ושש נשים צעירות חרדיות פמניסטיות ששטחו את ספור חייהן באוכלוסיה החרדית.

אגודת הידידות והידידים של שדולת הנשים בישראל קיימה ביום שישי מפגש בביתה של חברת האגודה, אריאלה שפיאלטר ברעננה.
יו"ר אגודת הידידות והידידים של שדולת הנשים בישראל, יונה אליאן- קשת אירחה את הגברת עדינה בר שלום ושש נשים צעירות חרדיות פמניסטיות ששטחו את ספור חייהן באוכלוסיה החרדית. הנשים, הציגו פן של החברה החרדית שאינו מוכר לחברה החילונית, בו נשים מעוניינות ושואפות לקחת חלק בפוליטיקה, בחקיקה ובקבלת החלטות. המפגש היה עוצמתי ועורר עניין רב בנשים המשתתפות.

במפגש נכחו חברות הנהלת שדולת הנשים בישראל, סגנית יו"ר הכנסת ח"כ טלי פלוסקוב, ח"כ לשעבר אורית זוארץ, סגנית ראש עיריית הרצליה, מאיה כץ, חברת מועצת רעננה רחל בן ארי סקעת, יו”ר, פעילים ניהול תיקי השקעות בע”מ הגברת חנה פרי-זן ועוד.

את המפגש יזמה מנהלת אגודת הידידות והידידים וסגנית יו"ר שדולת הנשים בישראל, הגברת בת שבע שטראוכלר. בת שבע שטראוכלר היא בין היוזמות של ספר השלושים לפעילות שדולת הנשים בישראל אותו רכשו המשתתפות במפגש. "הספר, המפרט את ההיסטוריה של העשייה הפמניסטית בארץ הוא מסמך חשוב שצריך להיות בביתם של כל הנשים והגברים השואפות ושואפים לחברה שיוויונית ומתוקנת" אומרת שטראוכלר.

הקו הפתוח בשבילכן

הקו הפתוח לזכויות נשים בעבודה
הקו הפתוח לנשים מהמגזר החרדי
الخط المفتوح لحقوق النساء في العمل باللغة العربية
ለአማርኛ ቋንቋ 3 ቁጥር ይጫኑ
በሠራተኛ ሕግ ውስጥ የሕግ ምክር
Нажмите номер 4
прав женщин на работе
נגישות