אחרי שנה וחצי של ריחוק חברתי, אנחנו רוצות רוצות להדק את הקשר אתכן - הנשים הפמיניסטיות שעוקבות אחר העשייה שלנו ורוצות לקחת חלק בשינוי המציאות

עם כניסתי לתפקידי החדש, מנהלת הקהילות של השדולה, רציתי לספר לכן קצת על הפעילות שאני מקדמת בימים אלה. אחרי שנה וחצי של ריחוק חברתי, אנחנו רוצות רוצות להדק את הקשר אתכן – הנשים הפמיניסטיות שעוקבות אחר העשייה שלנו ורוצות לקחת חלק בשינוי המציאות.

אנחנו בשדולה תמיד מנסות לקדם חברה טובה יותר עבור נשים בכל ההיבטים, מגיבות לסוגיות המשפיעות על נשים, משתתפות בשיח הפמיניסטי ונלחמות באפלייה מגדרית והדרת נשים. לצד החתירה לשיפור המצב הקיים, אנחנו מעזות לדמיין את הגרסה הטובה ביותר של העולם שבו אנחנו רוצות לחיות.

הכח הגדול ביותר המניע את העשייה שלנו הוא אתן, וזה בדיוק הזמן להשמיע ולשמוע אתכן: אילו נושאים חשובים לכן, מהם התחומים שהייתן רוצות שנקדם, מה מעצבן אתכן ואיפה דרושה הנוכחות שלנו?

הקמנו קבוצת פייסבוק חדשה שמטרתה לחזק את אחוות הנשים של השדולה, קבוצה שמדברת פמיניזם בגאווה, המייצרת מרחב של שיח מכבד, בו אפשר להעלות לדיון מגוון נושאים שקשורים לחיים שלנו כולנו – מפרק ריאליטי שנוי במחלוקת ועד לייצוג נשים בוועדה לבחירת שופטים (ושופטות!). הכל הולך.

 

מתרגשת לצאת לדרך החדשה איתכן!

רוית כחלון
מנהלת תחום קהילות 

נגישות